Najčešća pitanja

1. KADA SE ODRŽAVA NASTAVA ZA ODRASLE POLAZNIKE?
Između 16 sati popodne i 21 navečer.

2. MOŽE LI POLAZNIK UTJECATI NA TERMIN NASTAVE?
Naravno, ukoliko dođe na prvi sat/dogovor kada se određuje termin grupe.

3. PODUČAVATE LI DJECU KOJA JOŠ NE IDU U ŠKOLU I OD KOJE GODINE?
Da, imamo iznimno velik uspjeh s djecom koja počnu učiti engleski ili njemački u predškolsko doba. Primamo djecu od 4 godine starosti. Učenje se odvija prema programu posebno razrađenom u našoj školi i pod vodstvom jedne od naših profesorica.

U toj ranoj dobi djeca „uče'' metodom imitacije pa su naše „tičerice'' ili „Lehrerinnen'' dodatno educirane u našoj školi, a osim toga usavršile su svoj izgovor u Velikoj Britaniji, odnosno Njemačkoj. (više na stranici Rano učenje)

4. UDŽBENICI?
Koristimo najkvalitetnije udžbenike svjetskih izdavača: Oxford i Cambridge Press, Longman, Heineman, Hueber Verlag, Klett itd. Biramo suvremena izdanja koja su najzanimljivija i od kojih će polaznici imati najviše koristi.

5.HOĆU LI ĆU JA, ODRASLA OSOBA BITI U GRUPI S ODRASLIM POLAZNICIMA?
Da, naravno. Biti ćete u grupi s odraslim osobama, a ako već posjedujete određeno predznanje biti ćete s polaznicima jednake jezične kompetencije.

6. KOLIKO TRAJE I KADA ZAVRŠAVA TEČAJ?
To ovisi o ukupnome broju sati i odabranoj dinamici:

• Intenzivna nastava za odrasle: 140 sati – 2 x 2h tjedno – 1. semestar 70 sati od rujna do siječnja, 2. semestar 70 sati od veljače do lipnja.
  • Nastava za odrasle: 70 sati- 1 x2h tjedno – početak u rujnu i završetak u lipnju.
  • Nastava za predškolski i đački uzrast: 70 sati – 1 x 2h tjedno –početak u rujnu i završetak u lipnju.

7. HOĆE LI ĆE MOJE DIJETE UČITI STRANI JEZIK U MALOJ GRUPI GDJE SU SVA DJECA ISTOG UZRASTA?
Da, svakako. U našoj školi to je imperativ i preduvjet za postizanje visoke razine znanja na zadovoljstvo polaznika, profesorice i roditelja. Jer naš je moto:

STRANI JEZIK SE VOLI I UŽIVA SE U NJEGOVU SAVLADAVANJU!